Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Burimex: Anglické karavany přivážejí pohodlí a luxus

 

Nabídku českého trhu nedávno rozšířily modely dvou největších a nejoblíbenějších výrobců karavanů v Anglii. Nebudou chybět ani na letošní výstavě Caravaning Brno, kde společnost Burimex, dovozce značek Swift, Sprite, Sterling a Bailey, představí čtyři bohatě vybavené anglické karavany ... a ještě něco navíc.

Karavaning se v Anglii „narodil“ a stále se zde těší velké popularitě. V různých klubech je zaregistrováno přes 350 tisíc aktivních karavanistů a také počet karavanů na obyvatele je v Anglii nejvyšší v Evropě. Tomuto zájmu odpovídá i kvalita zdejší produkce. „Anglické karavany zaslouženě patří ke světové špičce. Jejich spolehlivost a hlavně bohatá technická výbava obsažená v již základních verzích je činí velice atraktivními. Konkurenci předčí především nádherným designem, nadstandardní výbavou a zajímavou cenou,“ říká jednatel společnosti Burimex Patrik Burian. K typickým znakům anglického karavanu podle něj patří kvalitní zpracování, nízká hmotnost a nezávislost na kempu, kterou zaručuje vybavení fungující jak na elektřinu, tak na plyn.

Firma Burimex do Brna přiveze celkem čtyři karavany. Futuristický Swift Challenger 570 je zástupcem největšího výrobce karavanů v Anglii a spojuje v sobě luxus a dostupnost. Zaujme především panoramatickým střešním oknem v rozsáhlém předním panelu, potěší bohatými úložnými prostory a nízkoenergetickým osvětlením.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout také modely značky Bailey vyvíjené s delší než šedesátiletou zkušeností v navrhování karavanů. Orion 400 i Orion 430 jsou představiteli nového typu karavanu – snadno ovladatelného, lehce parkovatelného a jednoduše skladovatelného. S kompaktním Alu-Tech exteriérem a prostorným interiérem nabízejí velkou flexibilitu využití jak na víkendový oddych, tak na delší dovolenou jako mobilní základna. Zaujme jejich bohatá výbava zahrnující plně vybavenou kuchyň i značkový Rádio/CD/MP3 přehrávač se stereo reproduktory.

Pozornosti návštěvníků jistě neuniknou ani rozkládací stanové přívěsy značky Camp-let, které vynikají kvalitou provedení a zejména rychlým rozložením v řádu minut, během nichž se promění z malého vozíku ve velký stan. Uživatelé na nich oceňují nízkou hmotnost, dobrou manévrovatelnost při jízdě i v kempu, snadnou sestavitelnost, vysokou kvalitu a design. Díky kompaktní velikosti řidiče nijak neomezují ve výhledu dozadu, navíc jsou úsporné při spotřebě paliva i v nárocích na skladovací prostor. „Camp-let je kombinací přívěsového stanu a skládacího karavanu. Svým uživatelům nabízí luxus stanového přívěsu společně s jednoduchým zacházením, skladováním a manévrováním. Dáví jim možnost užít si to nejlepší kempování, aniž by se museli vzdát luxusu jako například kuchyně, kvalitních postelí, obývacího pokoje, velkého zavazadlového prostoru a mnohého dalšího,“ popisuje výhody tohoto řešení Patrik Burian. Za pravdu mu dávají angličtí zákazníci z Karavanového Klubu Velké Británie, kteří pět let po sobě zvolili Camp-let „Nejlepším lehkým stanovým přívěsem“.

Expozici nového vystavovatele společnosti Burimex najdete v největším pavilonu P, stejně jako všechny ostatní vystavovatele letošního jubilejního 10. ročníku výstavy Caravaning Brno.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Caravaning Brno 2012

Video

Současně také

Life
9.-11.11.2018


 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště