Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Autoskla WRCar-servis, a.s.: Integrované vozy a výměna čelního skla

 

Ani majitelům obytných automobilů se na silnicích nevyhýbají situace, kdy odlétnutý kamínek praskne nebo poškodí jejich čelní sklo. U vozidel s klasickou kabinou není náhrada za nové sklo žádný problém, horší je to však u integrovaných modelů s atypickými skly nejrůznějších tvarů a rozměrů – ta naprostá většina servisů nemá skladem ani je neumí sehnat a vyměnit.

V Plzni však existuje specializovaná firma Autoskla WRCar-servis, a.s., která se již dvacet let zaměřuje na kompletní servis a montáž autoskel na osobní a nákladních vozy, autobusy či zemědělské a stavební stoje. Jako jediná firma v Česku se také soustředí na dodávky a montáž nestandardních čelních skel pro integrované obytné vozy všech značek. Majitel firmy Václav Šrámek nám ukázal její činnost na výměně skla vozidla Bürstner Elegance.

Společnost nabízí autoskla pro běžné typy kabin jako Fiat Ducato, Ford Transit, Renault Trafic a Master, Iveco, Mercedes, Man a jiné. Kromě nich spolupracuje i s největšími světovými výrobci autoskel, dodávajícími skla značkám Bürstner, Dethleffs, Hymer, Concorde, Pilote, Elnagh, Arca, Adria, MC Louis, Laika, Eura Mobil, Tec, Knaus, Rapido, Frankia a jiným. Veškerá montovaná čelní skla jsou originály vyrobené v EU a mají tu nejvyšší kvalitu. Výhodou jsou také krátké dodací lhůty.

Václav Šrámek si zakládá na osobním přístupu a profesionální práci. Technici do obytného vozu vstupují pouze v přezůvkách nebo bosí a k lepení používají originální polyuretanová lepidla zajištující předepsanou torzní tuhost karoserie. Samozřejmostí je návštěva majitele vozidla v dílně kdykoli během práce.

Autoskla WRCar-servis,a.s. poskytuje zákazníkům kompletní servis – vedle dodání a výměny autoskla vyřídí také kompletní administrativu spojenou s likvidací pojistné události. V praxi tedy klient obvykle odjíždí s novým sklem a většinou nic neplatí, o platbu se stará přímo pojišťovna. Řidiči stačí mít u sebe platnou pojistnou smlouvu a dokumenty od vozu. Nemusí do pojišťovny chodit, čekat na odhadce ani škodu fotit.

Pokud zákazník není z Plzně, je možné si servis objednat k sobě domů nebo do firmy, technici s vybavením k němu přijedou. Po dohodě je možné opravu provést i o víkendech a svátcích. Firma ale svým klientům, kteří vůz do Plzně přivezou, zdarma zapůjčí automobil, jimž je možné během výměny skla podniknout výlet po místních zajímavostech a okolí, proplatí vám rodinné vstupné do některých turistických atrakcí a při odjezdu vám jako dárek věnuje sadu pěti plzeňských piv.

Délka výměny skla je závislá na typu vozu a způsobu uložení čelního skla v karoserii, montáž tedy trvá se vším všudy přibližně od jedné do desíti hodin.

V mnoha případech je možné sklo opravit, zejména pak pokud je poškozené povrchově nebo má jen krátkou prasklinku. Tyto operace trvají zhruba hodinu a půl, takže se v plzeňském servisu můžete zastavit i třeba cestou na dovolenou. Opravu skla však rozhodně neodkládejte, prasklinu může rozjet jakákoli prudší změna teploty – například ostřikovač skla nebo dešťová přeháňka.

Kontakt na firmu: Věříme, že s firmou Autoskla WRCar-servis, a. s. budete spokojeni. Další informace o nás najdete také na internetových stránkách www.autosklaobytky.cz nebo www.autoskloczech.cz.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Caravaning Brno 2012

Video

Současně také

Life
9.-11.11.2018


 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště