Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Stálý doprovodný program

Caravaning Brno

Pavilon P

  • Poradenství pro začínající i zkušené karavanisty
  • Simulace jízdy obytným automobilem
  • Dětský koutek s víkendovým hlídáním dětí

Pavilon Z

  • Bazar karavanů

Parkovací plocha S

  • Minicamp

SPORT Life

Pavilon A1

  • Barmský most, lanové centrum
  • Expozice modelů lyží a přileb na sezónu 2011/2012
  • Merrell kmenové lezení
  • Testování outdoorového vybavení
  • Módní show sportovního oblečení
  • Program na pódiu – autogramiády, přednášky, promítání, rozhovory a ukázky na téma outdoorové a zimní sporty

Pavilon A2

  • Funkční materiály a jejich využití
  • Výstava stanů
  • Výstava Šangri-la
  • Stolní fotbálek pro veřejnost
  • Lezecká stěna pro veřejnost

Pavilon B - easy SPORT Park

  • Prezentace volnočasových sportovních aktivit Jihomoravského kraje
  • Prezentace Masarykova okruhu
  • Centrum zdraví, zdravá výživa, poradenství
  • JUICE Bar a Adrenalin Power Energy Drink Bar
  • Fitness a Wellnes program - lekce KRANKING, GUN-eX Training System, CrossCORE
  • Dance Fitness: ZUMBA, ZUMBA Toning, ZUMBA Gold, SALSA FIT a další
  • Taneční vystoupení s TS DYNAMIC
  • Bojové sporty
  • Program na pódiu – autogramiády, přednášky, promítání, rozhovory, exhibice
  • Lanová dráha pro veřejnost, délka 130m, výška 12m
  • Mobilní zdravotní klinika (před pavilonem)

Více informací naleznete zde.

Pavilon E

  • Skate Slalom Open 2011 – Indoor Mistrovství Evropy

Areál výstaviště, volné plochy

  • Mobilní zdravotní klinika
  • Snowboard Park 2011, exhibice, závody, doplňkový program

Bike Brno

Pavilon D

  • MEATFLY BIGSHOCK! Freestyle Meeting – freestyle BMX a MTB, FMX, skateboarding

Pavilon G1

  • Mistrovství České republiky v biketrialu
  • Testovací zóna elektrokol

Pavilon F

  • Bike Brno Prestige – prezentace vítězných exponátů
  • Cyklistická show – módní přehlídky, rozhovory, autogramiády, ...

Pavilon V

  • Soutěž mechaniků jízdních kol

boat Brno

Pavilon Z

  • Bazar lodí


Denní doprovodný program

Caravaning Brno

TEORETICKÁ ČÁST

Čtvrtek 10. 11. 2011

Pavilon P
9.30 hod
Seznámení s doprovodným programem na den
10.00 hod
Poradenský servis pro karavanisty
11.00 hod
Bezpečnost provozu obytných vozidel
13.00 hod
Optimální využití užitečné hmotnosti u obytných vozidel
14.00 hod
Údržba systému rozvodu vody v obytných vozidlech
15.00 hod
Poradenský servis pro karavanisty
16.00 hod
Beseda k systému plateb mýtného u OV na komunikacích ČR
17.00 hod
Informace o pořádání Rally FICC 2011 v ČR
Průběžně
Prezentace doprovodného programu jednotlivými vystavovateli

Pátek 11. 11. 2011

Pavilon P
9.30 hod
Seznámení s doprovodným programem na den
10.00 hod
Poradenský servis pro karavanisty
11.00 hod
Bezpečnost provozu obytných vozidel
13.00 hod
Optimální využití užitečné hmotnosti u obytných vozidel
14.00 hod
Údržba systému rozvodu vody v obytných vozidlech
15.00 hod
Poradenský servis pro karavanisty
16.00 hod
Beseda k systému plateb mýtného u OV na komunikacích ČR
17.00 hod
Informace o pořádání Rally FICC 2011 v ČR
Průběžně
Prezentace doprovodného programu jednotlivými vystavovateli

Sobota 12. 11. 2011

Pavilon P
9.30 hod
Seznámení s doprovodným programem na den
10.00 hod
Poradenský servis pro karavanisty
11.00 hod
Bezpečnost provozu obytných vozidel
13.00 hod
Optimální využití užitečné hmotnosti u obytných vozidel
14.00 hod
Údržba systému rozvodu vody v obytných vozidlech
15.00 hod
Poradenský servis pro karavanisty
16.00 hod
Beseda k systému plateb mýtného u OV na komunikacích ČR
17.00 hod
Informace o pořádání Rally FICC 2011 v ČR
Průběžně
Prezentace doprovodného programu jednotlivými vystavovateli

Neděle 13. 11. 2011

Pavilon P
9.30 hod
Seznámení s doprovodným programem na den
10.00 hod
Poradenský servis pro karavanisty
11.00 hod
Bezpečnost provozu obytných vozidel
13.00 hod
Optimální využití užitečné hmotnosti u obytných vozidel
14.00 hod
Údržba systému rozvodu vody v obytných vozidlech
15.00 hod
Informace o pořádání Rally FICC 2011 v ČR
16.00 hod
Beseda k systému plateb mýtného u OV na komunikacích ČR
Průběžně
Prezentace doprovodného programu jednotlivými vystavovateli

PRAKTICKÁ ČÁST

Čtvrtek–neděle 10.–13. 11. 2011

  • Bazar obytných vozidel
  • Prodej příslušenství a doplňků pro obytná vozidla
  • Ukázka využití termo-izolačních krytů u obytných vozidel
  • Ukázka možného vybavení obytného vozidla doplňky, příslušenstvím
  • Praktické předvádění vybavení a doplňků obytných vozidel v prezentacích vystavovatelů

SPORT Life

Čtvrtek 10.11.2011

Pavilon A1
9.00-18.00 hod
Promítání outdoorových filmů
11.30-12.00 hod
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
14.00-14.30
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
15.30-16.00
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků

Pavilon B – EASY SPORT PARK
10.00-16.00 hod
Badmintonový turnaj smíšených družstev žáků středních škol " O pohár Petra Koukala"
14.00-17.00 hod
Prezentace projektu JMK "Sportem proti kriminalitě" trénink s boxerem Lukášem Konečným
15.00-17.00
Seminář pro učitele TV v rámci projektu EdTWIN, Odznak zdatnosti olympijských vítězů
10.00-17.00
Prezentace projektu "Jihomoravská branka "
Prezentace Evropských her handicapované mládeže a možnost vyzkoušet si sport s handicapem
AŠSK JMK- doprovodná soutěž pro návštěvníky FLORBAL- slalom + střelba na branku

Pátek 11.11.2011

Pavilon A1
9.00-11.30 hod
Promítání outdoorových filmů
11.30-12.00 hod
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
12.00-13.00 hod
Czech Mountain Guides - Radek Lienerth, Sezóna Horského vůdce - skialp ledy, klasické Alpské výstupy
13.00-14.00 hod
Seakayaking – Jiří Havel, Seakayaking úvod + videa Lofoty, Elba
14.00-14.30
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
14.30-15.30
Horolezectví – Mára Holeček, Nanga Parbat
15.30-16.00
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
16.00-17.00
Jeskyňářství - Tomáš Roth Kačna Jama Exploration 2011
17.00-18.00
Freeride - Robin Kaleta, Heliskiing - Alaska, Freeridové campy

Pavilon B – EASY SPORT PARK
10.00-18.00 hod
Badmintonový turnaj smíšených družstev žáků středních škol "O pohár Petra Koukala"
Prezentace projektu "Jihomoravská branka"
Prezentace Evropských her handicapované mládeže a možnost vyzkoušet si sport s handicapem
AŠSK - doprovodná soutěž pro návštěvníky FLORBAL- slalom + střelba na branku
11.11 hod
Sklenka svatomartinského vína s Lukášem Konečným a představiteli Jihomoravského kraje
13.00-18.00 hod
Dům sportu Brno - šlapadla, odrážedla, skákadla a další pohybové radovánky - hrát si může každý…
15.00-16.00 hod
Autogramiáda hokejistů KOMETA Brno
15.00-18.00
Sportovní trénink v ringu s Lukášem Konečným a hosty
16.00-18.00
Prezentace atletického klubu AHA Vyškov, trénink pro děti a prezentace MČR dospělých v atletice v roce 2012

Kongresové centrum
Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA

Sál A

18.00–20.00 hod
David Švejnoha - Všebarevná etnika světa
Roman Vehovský - Nová Kaledonie (7 let na cestě)
Sál C – Mezinárodní filmový festival
16.00 hod
Psyche: The Prophet (UK, 43 min.)
Jako staří argonauti (CZ, 26 min.)
Separation (CZ, 26 min.)
18.00 hod
Psyche: Hollow Caves (UK, 13 min.)
Skoky víry (UK, 4 min.)
Adrenalin cup 2011 (CZ, 30 min.)
Wild Russia - Kamchatka (D, 45 min.)

Sobota 12.11.2011

Pavilon A1
9.00-10.30 hod
Promítání outdoorových filmů
10.30-11.30 hod
Jeskyňářství - Tomáš Roth Kačna Jama Exploration 2011
11.30-12.00 hod
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
12.00-13.00 hod
Paragliding a běh v horách - Honza Škrabálek, Hudy team na Red Bull - X - Alps 2011
13.00-14.00 hod
Freeride – Robin Kaleta, Heliskiing - Alaska, Freeridové campy
14.00-14.30
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
14.30-15.30
MISS SPORT - prezentace projektu podporující krásu ženského sportu
15.30-16.00
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
16.00-18.00
Aukce, dražba špičkových lyží na sezónu 11/12

Pavilon B – EASY SPORT PARK
9.00-18.00 hod
Prezentace projektu "Jihomoravská branka"
Prezentace Evropských her handicapované mládeže a možnost vyzkoušet si sport s handicapem
Prezentace šachového sportu a možnost účasti na rychloturnaji v šachu
Deskové hry pro příchozí
AŠSK - doprovodná soutěž pro návštěvníky FLORBALL- slalom +střelba na branku
9.00-10.00 hod
Sobotní rozcvička pro zájemce každého věku
10.00-11.00 hod
Společná exhibice sportovních hvězd Jihomoravského kraje na badmintonovém kurtu - Petr Koukal, Lukáš Konečný, Ivana Večeřová, Iveta Vacenovská, Lukáš Krpálek, Mirka Knapková, Karel Abraham, David Kostelecký, Hrdlička + Hasoň (kolová)…atd.
10.00-14.00 hod
Taneční ukázky a lekce pro příchozí s tanečními kluby JMK
11.00-14.00 hod
Autogramiády a exhibice sportovních hvězd JMK
14.00-14.30 hod
Exhibice Klubu moderní gymnastiky Moravské Slavie Brno na airtracku
14.00-15.00 hod
Regionální střelecká základna Jihomoravského kraje, prezentace střeleckého sportu a autogramiáda Davida Kosteleckého
14.30-18.00 hod
Dům sportu Brno - odpoledne s aitrackem, velká nafukovací trampolína
15.00-15.30 hod
Rozhovor s účastníky Her handicapované mládeže, autogramiáda Stanislava Bízy reprezentanta ČR v handbike a cyklisty Ivo Koblasy
15.00-18.00 hod
SWEAT 2011 SWEAT-a-thon – společný 3 hodinový maratón s online přenosem z Washingtonu DC s JOHNYM G. a Master presentery Mike Michaels, Ayla Donlin, Jan Marvan…
15.30-16.00 hod
Ukázky kolové a autogramiáda reprezentantů ČR v kolové
16.00-16.30 hod
Autogramiáda cyklistů DUKLY Brno
16.30-17.00 hod
EKOL BRNO, autogramiáda triatlonistů
17.00-18.00 hod
Autogramiáda studentů sportovního gymnázia Ludvíka Daňka v Brně a mládežnických sportovních nadějí JMK

Kongresové centrum
Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA

Sál A

10-12h
Zdeněk Spíšek - Kostarika - zapomenutý ráj
Miroslav Šebela - Do nitra Amazonie (Ekvádor)
12-14h
Pavel Ševčík - Karakoram - velehory superlativů
Karel Wolf - Divoká Etiopie
14-16h
Pavel Trčala - Z Londýna do baku v Kadilaku
Jan Škrabálek - Red Bull X-Alps
16-18h
Radek Klimeš - Lovci v Africe
Rudolf Švaříček - Kongo - srdce Afriky
18-20h
M. Náplava a P. Horký - Cuba libre
Viliam Poltikovič - Peru - šamani a ayahuasca
Sál B
12h
Jakub Turek – Outdoor s dětmi v Německu
14h
Lukáš Bártek – Tibet a Nepál - Friendship Highway
16h
Jan Pala - Irán - skialp a snowboard
18h
Hanka Svobodová - Malajsie a Borneo
Sál C – Mezinárodní filmový festival
10.00 hod
Tatras Wild Ride (SK, 22 min.)
Psyche: Bleed in Hell (UK, 5 min.)
Azory pod hladinou (CZ, 28 min.)
Tour de Labe handicap (CZ, 30 min.)
12.00 hod
Greenland 08 - Into the Ice (D, 47 min.)
Insomnia (A, 7 min.)
Psyche: Dusk till Dawn (UK, 6 min.)
Návrat severských šamanů (CZ, 27 min.)
14.00 hod
Beat Kammerlander (D, 12 min.)
Zrušíme tělocvik (CZ, 25 min.)
Refresh (USA, 54 min.)
16.00 hod
Trou de Fer - Železná diera (SK, 56 min.)
Huber Brothers (D, 26 min.)
Chimarea (CAN, 7 min.)
South Safari 2010 - Night Dive (CZ, 4 min.)
18.00 hod
Le monde de Gaston Rébuffat (FRA, 52 min.)
Annapurna, La clave (SPA, 28 min.)
Nordix Boží Dar (CZ, 6 min.)

Areál výstaviště
MIZUNO podzimní sedmička - běžecké závody

14.30–15.00 hod
Nesoutěžní „Lidový běh“
15.00–16.00 hod
Hlavní závod „Mizuno podzimní sedmička“ (7 km)
16.00 hod
Vyhlášení výsledků hlavního závodu a tombola

Neděle 13.11.2011

Pavilon A1
9.00-9.30 hod
Promítání outdoorových filmů
9.30-10.00 hod
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
10.00-11.30 hod
Horolezectví – Ondra Beneš, diashow „Yosemity 2011“
11.30-12.00 hod
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
12.00-13.00 hod
Czech Mountain Guides - Radek Lienerth, na lyžích s horským vůdcem - skialp a freeride v Rakousku
13.00-14.00 hod
ABS specialista pro ČR a SR - David Hanák, ABS Lavinové batohy
14.00-14.30 hod
Módní přehlídka outdoorového oblečení a doplňků
14.30-15.15 hod
Czech Mountain Guides - Vojtěch Dvořák, do hor bezpečně s horským vůdcem
15.15-16.00 hod
Instruktoři Brno - zážitkové akce, vyzkoušejte si na Sport Life outdoorové hry

Pavilon B – EASY SPORT PARK
9.00-16.00hod
Prezentace projektu "Jihomoravská branka"
Prezentace Evropských her handicapované mládeže a možnost vyzkoušet si sport s handicapem
Prezentace šachového sportu a možnost účasti na rychloturnaji v šachu
Deskové hry pro příchozí
AŠSK - doprovodná soutěž pro návštěvníky FLORBALL- slalom +střelba na branku
9.00-11.00 hod
Taneční ukázky a lekce s tanečními kluby JMK
9.00-10.00 hod
Sobotní rozcvička pro zájemce všeho věku
10.00-11.30 hod
Žonglování s Dášou Trávníkovou
11.00-12.00 hod
Na kole dětem 2012 - povídání s Josefem Zimovčákem
11.30-13.00 hod
Zdravé cvičení pro aktivní seniory
11.00-14.00 hod
Trénink v ringu s Lukášem Konečným pro vylosované návštěvníky z EASY SPORT PARKU
12.00-15.00 hod
Taneční ukázky a lekce s tanečními kluby JMK
13.00-16.00 hod
Dům sportu Brno - odpoledne s aitrackem, velká nafukovací trampolína a dalšími atrakcemi pro celou rodinu

Kongresové centrum
Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA

Sál A

10-12h
Jiří Sázel - Himálaje - Audience u Dalajlámy
Pavel Svoboda - Půl roku na Islandu
12-14h
Ivo Cicvárek - Namibie v aprílovém slunci
Michal Vičar - Embéčkem kolem světa
14-16h
Jan Miklín - Kyrgyzstán
Zuzana Pochylá - Venezuela
16-18h
Michaela Košťálová - Nepál
Darja Milošová - Kanada a Aljaška
18-20h
Michal Franta - Sulawesi, Indonésie
Kateřina Andrlová – Uganda
Sál B
12h
Jaromír Novák - Antarktida a Jižní Georgia
14h
Michael Pokorný - Kanárské ostrovy
16h
David Hainall - Tour du Mont Blanc
18h
Martin Hanák - dobrovolníkem v Tanzanii
Sál C – Mezinárodní filmový festival
10.00 hod
Chasing Legends (USA, 93 min.)
12.00 hod
V království ďábla a matky bouří (CZ, 25 min.)
Tanec modrých andělů (CZ, 22 min.)
Arctic Ambotion (A, 41 min.)
14.00 hod
Rozřezaná U rampa (USA, 4 min.)
Barmania (CZ, 31 min.)
Eye Trip (USA, 55 min.)
16.00 hod
The Swiss Machine (USA, 19 min.)
Řeka divokých koní (CZ, 30 min.)
Snowporning The 10tj movie (CZ, 40 min.)
18.00 hod
Velikonoční regata 2011 (CZ, 30 min.)
Exotika jako ju nepoznáme (SK, 30 min.)
Winter swimming (CZ, 29 min.)


Bike Brno

Čtvrtek 10. 11. 2011

Pavilon F
9.30 hod
Přivítání návštěvníků, představení programu
10.30 hod
Bike Brno Fashion Show
11.00 hod
Zahájení veletrhu, předání ocenění soutěže Bike Brno Prestige
11.30 hod
Osobnosti a hosté
13.00 hod
Bike Brno Fashion Show
13.30 hod
Osobnosti + hosté
16.00 hod
Soutěž mechaniků – denní finále
16.30 hod
Bike Brno Fashion Show

Sál Business Centre II, pavilon E
10.30–13.30 hod
Bike Konference
Blok I – aktualizace Cyklostrategie

Moderator: Jaroslav Martínek, CDV
10.30 - 12.30
Úvod – představení nové podoby Cyklostrategie (Jaroslav Martinek)
1. ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ CYKLISTICKÉ INFRASTRUKTURY
• Představení priority (Jaroslav Martinek)
• SFDI (Karel Havlíček)
2. ZVYŠOVÁNÍ BEZPEČNOSTI CYKLISTICKÉ DOPRAVY
• Představení priority (Tomáš Cach)
• Realizace legislativních opatření s ohledem na bezpečnost a plynulost cyklistické dopravy (Slávek Syrový)
3. METODICKÁ PODPORA ROZVOJE CYKLISTICKÉ DOPRAVY VE MĚSTECH
• Představení priority (Jaroslav Martinek)
• Uherskohradišťská charta - její cíle (Jaroslav Martinek)
• Možnosti propagace cyklistické dopravy (Jitka Vrtalová)
4. REALIZACE NÁRODNÍHO PRODUKTU ČESKO JEDE
• Představení priority (Radka Žáková)
• Produkt Česko jede z pohledu MMR a agentury CzechTourism (Aleš Hozdecký)
• Průzkum chování a potřeb cyklistů, bikerů a in-line bruslařů v Česku (Renata Šedová)
• Přeznačení sítě dálkových cyklotras ČR a tras EuroVelo (Daniel Mourek)
5. PODPORA VÝZKUMU S TÉMATIKOU CYKLISTIKY
• Představení priority (Daniel Mourek)
• Průzkumy v oblasti cykloturistiky (Luboš Kala)
Blok II – (elektro)kolo - nejrychlejší dopravní prostředek ve městě
Moderátor: Jakub Ditrich, ekolo.cz
12.30 - 13:30
1. Annick Roetynck - generální tajemnice asociace ETRA (European Twowheel Retailers' Association), Belgie
Review of the type-approval / Platná legislativa pro elektrokola.
2. Ton Daggers - konzultant (IBC – International Bicycle Consultancy) Nizozemí
Jak integrovat elektrokola do dopravní strategie firmy a města
3. Jakub Ditrich - jednatel ekolo.cz, Česká republika
Případové studie - elektrokola - Půjčovna, Flotila, Marketing

Pátek 11. 11. 2011

Pavilon F
9.30 hod
Přivítání návštěvníků, představení programu
10.00 hod
Osobnosti a hosté
10.30 hod
Bike Brno Fashion Show
11.00 hod
Osobnosti a hosté
13.00 hod
Bike Brno Fashion Show
13.30 hod
Monika a Jirka Vackovi - TransAsia 2011
14.00 hod
Osobnosti + hosté
15.30 hod
Prezentace výsledků „Prvního národního cyklo a in-line průzkumu“
16.00 hod
Soutěž mechaniků – denní finále
16.30 hod
Bike Brno Fashion Show

Sobota 12. 11. 2011

Pavilon A3, sál Morava
Festival CYKLOCESTOVÁNÍ

10:00
Josef Honz - „Pico Veleta – nejvyšší silnice v Evropě“
11:15
Terka Šírová & Jirka Bošek – „Pruhovaná Uganda“ PREMIÉRA
12:45
SPECIÁL - Francoise & Claude Hervé - „14 let na kole kolem světa“PREMIÉRA
15:00
Renáta & Martin Stillerovi – „Amerikou na kole 2 – přírodou USA“ PREMIÉRA
16:45
Slávka Chrpová - „S hvězdáři pod polynéskou oblohou – EbiTahicykl“ PREMIÉRA

Pavilon F
9.30 hod
Přivítání návštěvníků, představení programu
10.00 hod
Osobnosti a hosté
10.30 hod
Bike Brno Fashion Show
11.00 hod
Flatlandová show Dominika Nekolného
11.30 hod
Festival Cyklocestování – speciální hosté: manželé Hervé
13.00 hod
Bike Brno Fashion Show
13.30 hod
Flatlandová show Dominika Nekolného
14.15 hod
Festival Cyklocestování – představení programu festivalu
14.30 hod
Wild Cat Design – vyhlášení výsledků soutěže exponátů
15.00 hod
Monika a Jirka Vackovi - TransAsia 2011
15.30 hod
Flatlandová show Dominika Nekolného
16.00 hod
Soutěž mechaniků – denní finále
16.30 hod
Bike Brno Fashion Show

Pavilon G1
9.00–18.00 hod
VEMA Mistrovství České republiky v biketrialu

Neděle 13. 11. 2011

Pavilon A3, sál Morava
Festival CYKLOCESTOVÁNÍ

10:30
Petr Srp – „V sedle napříč kamennou pouští (Izrael)”
12:00
Monika & Jirka Vackovi – „Japonsko – do Tokia pod stan“ PREMIÉRA
13:45
Martina & Miloš Poživilovi – „Z Písku přes poušť až k moři aneb To je dost, žes´ nás taky vyvez´, táto!
15:00
Honza Vlasák – „Šrí Lanka“

Pavilon F
10.00 hod
Přivítání návštěvníků, představení programu
10.15 hod
Festival Cyklocestování – představení programu festivalu
10.30 hod
Bike Brno Fashion Show
11.00 hod
Flatlandová show Dominika Nekolného
11.30 hod
Osobnosti + hosté
13.00 hod
Bike Brno Fashion Show
13.30 hod
Osobnosti + hosté
14.00 hod
Flatlandová show Dominika Nekolného
14.30 hod
Monika a Jirka Vackovi – TransAsia 2011
15.00 hod
Bike Brno Fashion Show
15.30 hod
Zakončení veletrhu

Pavilon G1
9.00–16.00 hod
VEMA Přebor České republiky v biketrialu – mládežnické kategorie

Pavilon V
TJ Favorit Brno
Jízda na trenažéru
10:00-10:30
Michal Brázda, 7 medailí z MČR 2011 v kategorii žáci
10:30-11:00
Jakub Dvořák, kadet
11:00-11:30
Jan Grunt, kadet
11:30-12:00
Michal Schlegel, vítěz ČP v kategorii kadetů, stříbro z MČR v kategorii kadetů
12:00-12:30
Vojtěch Pitelka, žák
12:30-13:00
Dominik Neuman, dvojnásobný medailista z MČR na dráze v kategorii kadetů
13:00-13:30
Jan Kovář, kadet
13:30-14:00
Vojtěch Toman, kadet
14:00-14:30
Emma Šuráňová, dvojnásobná medailistka z MČR na dráze v kategorii juniorek
14:30-15:00
Kateřina Hájková, dvojnásobná medailistka z MČR na dráze v kategorii kadetek
Autogramiáda
11:00-12:00
Autogramiáda Daniel Turek – dvojnásobný  mistr ČR v časovce, vítěz mnoha etapových závodů, 14. místo ME v časovce, 28.místo MS v časovce v kategorii juniorů
Nábor nových členů
10:00
Nábor nových členů do TJ Favoritu Brno
12:00
Nábor nových členů do TJ Favoritu Brno
Stálá expozice
Ukázka závodních kol TJ Favoritu Brno (Silniční, časovkové, dráhové)
Ukázka závodních dresů Favoritu Brno
Ukázka pohárů za největší úspěchy v roce 2011
Ukázka mechanického vozidla TJ Favoritu Brno


boat Brno

Sobota 12. 11. 2011

10.00 – 11.00 hod
Podvodní rugby – ukázky sportu
11.00 – 12.00 hod
Průvodce windsurfingu na Fuerte (Rosťa Netopil) + soutěž pro návštěvníky o „windsurfingový trapéz NAISH“
12.00 – 12.30 hod

Projekce filmů – Dahab
12.30 – 13.00 hod
Projekce filmů – freediving
13.00 – 14.00 hod
Snowkitingové závody v Norsku (Tomáš Vícha) + soutěž pro návštěvníky o „kite P1 vibe 1,3“
14.00 – 15.30 hod
„La Grace pluje“ – přednáška o replice brigy z 18. století (Josef Dvorský – kapitán lodě)
15.30 – 17.00 hod
„Follow me!“ – beseda o účasti Milana Koláčka v závodu Transat 6,50 přes Atlantický oceán

Neděle 13. 11. 2011

11.00 – 12.00 hod
Přednáška na téma „batyskaf – ponorná kabina“
12.00 – 13.00 hod
Průvodce windsurfingu na Fuerte (Rosťa Netopil) + soutěž pro návštěvníky o „windsurfingový trapéz NAISH“
13.00 – 14.00 hod
Ukázky zásahů potápěčů Policie ČR

Caravaning Brno 2011

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště