Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Přijďte se inspirovat na výstavu Caravaning Brno

Prakticky celý český trh se v polovině listopadu představí na výstavě Caravaning Brno. Již podeváté se část areálu brněnského výstaviště promění v „kemp“ plný zbrusu nových obytných automobilů a přívěsů. Největší výstavní hala „P“ nabídne na čtyři dny své prostory značkám jako například ADRIA, BÜRSTNER, CARTHAGO, CONCORDE, DETHLEFFS, EIFELLAND, ELNAGH, EUROTRAIL, FENDT, FRANKANA, FRANKIA, HOBBY, HYMER, GIOTTILINA, CHALLENGER, KNAUS, LAIKA, MERCEDES, MILLER, MOBILVETTA, NIESMANN + BISCHOFF, ORANGECAMP, PILOTE, P.L.A., RAPIDO, STERCKEMAN, TABBERT, T.E.C., WEINSBERG aj., aby představili všem zájemcům nové modely karavanů a obytných automobilů na příští sezónu. Logicky nebude chybět ani celá řada doplňků a příslušenství.

V rámci doprovodného programu výstavy proběhnou přímo v pavilonu P odborné přednášky, které připravuje Sdružení dovozců obytných vozidel OSCAR. Mimoto připravuje Asociace kempů České republiky další odborné přednášky, tentokrát na téma kategorizace kempů. Velmi užitečnou službou pro návštěvníky bude tradiční poradenský servis pro začínající i pokročilé karavanisty.

Již zavedeným a oblíbeným doplňkem výstavy Minicamp, který umožňuje jak vystavovatelům tak i návštěvníkům, kteří plánují návštěvu brněnského výstaviště na víc dní, „se ubytovat“ na vyhrazeném parkovišti v rámci areálu výstaviště a do pavilonu P přijít pohodlně pěšky.

Caravaning Brno 2011

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště