Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Výherci návštěvnické soutěže

16.12.2011

Seznam výherců návštěvnické soutěže ke stažení

Sportovní veletrhy Čechy baví - Předběžná závěrečná zpráva

13.11.2011

Nabídka pro sport a aktivní trávení volného času opět vzbudila velký zájem veřejnosti. Čtyřlístek veletržních projektů SPORT Life, Bike Brno, Caravaning Brno a boat Brno si za první tři dny prohlédlo o deset procent více návštěvníků než loni. Po čtvrtém dnu návštěvnost zřejmě překročí 44 tisíc osob, přičemž nejméně dva a půl tisíce návštěvníků přijede ze zahraničí.

Sportovní veletrhy Čechy baví - Předběžná závěrečná zpráva

Česká kuchyně na cestách

13.11.2011

K novým účastníkům výstavy Caravaning patří společnost Hotovky s. r. o., která nabízí sterilovaná hotová jídla z kvalitních surovin za přístupnou cenu. Díky jejímu sortimentu se karavanisté na cestách nemusejí zdržovat sháněním surovin ani vařením a mají českou kuchyni stále na dosah.

Česká kuchyně na cestách

Kempy mohou využít dotaci, výzva se očekává na přelomu roku

11.11.2011

uvedl ředitel odboru cestovního ruchu MMR ČR Aleš Hozdecký

Kempy mohou využít dotaci, výzva se očekává na přelomu roku

Kempy čeká nová kategorizace

11.11.2011

Asociace kempů ČR dnes uspořádala v Brně svoji podzimní valnou hromadu. Dopoledne proběhla volba nových členů předsednictva, v odpolední části se hovořilo o nové kategorizaci kempů, o možnostech propagace na portálu www.camp.cz a dotacích ze strany Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Přítomno bylo 36 provozovatelů kempů z České republiky.

Kempy čeká nová kategorizace

Hobby Premium je magnetem

11.11.2011

Jedničkou v expozici společnosti PV Caravan v pavilonu P jsou dva modely karavanů z řady Hobby Premium. „Vystavujeme je poprvé v letošním roce,“ říká majitel firmy Vladimír Pospíšil s tím, že novinka se návštěvníkům líbí a je na letošní výstavě magnetem.

Hobby Premium je magnetem

Karavany zaplnily pavilon P i blízké venkovní prostory

10.11.2011

Devátý ročník mezinárodní výstavy karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno přilákal tři desítky vystavovatelů, především z České republiky, Slovenska a Německa. Pro zájemce o „bydlení na kolečkách“ je od čtvrtka do neděle také připraven doprovodný program s celou řadou odborných přednášek a poradna pro začínající i zkušené karavanisty.

Karavany zaplnily pavilon P i blízké venkovní prostory

Sportovní veletrhy zahájeny za účasti cyklistických hvězd

10.11.2011

Čtveřice sportovních veletrhů dnes odstartovala v cyklistickém pavilonu F. Oficiálně veletrhy zahájili Norbert Schmidt, obchodní náměstek generálního ředitele společnosti Veletrhy Brno, a Karel Stárek, hlavní organizátor mezinárodního cyklistického veletrhu Bike Brno.

Sportovní veletrhy zahájeny za účasti cyklistických hvězd

Víkendová návštěvnická soutěž

7.11.2011

Návštěvnická soutěž je určena pro všechny z Vás, kteří mají chuť si aktivně zasportovat a společně se pobavit. Za tímto účelem se hlavně pavilony A1, A2 a B promění na víkendové dny v jedno velké sportovní centrum, které všem zájemcům nabídne řadu aktivit.

Přijďte se inspirovat na výstavu Caravaning Brno

31.10.2011

Prakticky celý český trh se v polovině listopadu představí na výstavě Caravaning Brno. Již podeváté se část areálu brněnského výstaviště promění v „kemp“ plný zbrusu nových obytných automobilů a přívěsů.

MINICAMP 2011

19.10.2011

Nabídka parkování karavanů během výstavy Caravaning Brno 2011

BAZAR KARAVANŮ na Caravaning Brno 2011

4.10.2011

Vážení obchodní přátelé, chcete prodat staré, již použité, karavany případně obytné přívěsy? Využijte bazaru karavanů na výstavě Caravaning Brno a nabídněte je několika tisícům návštěvníků, kteří se přijdou na výstavu podívat.

Pozvánka pro vystavovatele

30.6.2011

Základní informace o veletrhu Caravaning jsou k dispozici také v PDF prospektu pro vystavovatele

1

Caravaning Brno 2011

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště