Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Karavany zaplnily pavilon P i blízké venkovní prostory

Devátý ročník mezinárodní výstavy karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno přilákal tři desítky vystavovatelů, především z České republiky, Slovenska a Německa. Pro zájemce o „bydlení na kolečkách“ je od čtvrtka do neděle také připraven doprovodný program s celou řadou odborných přednášek a poradna pro začínající i zkušené karavanisty.

„Letos je celá hala vyhrazená karavanům, takže výstava je určitě vzdušnější a pohodlnější na  prohlížení,“ říká Jan Bordovský, šéfredaktor časopisu Camping, Cars & Caravans. „Myslím, že oproti loňsku tu žádná firma nechybí, jsou tu i dvě, tři nové, což je v dnešní době dobrá zpráva. Určitě se tu najdou i novinky,“ říká Jan Bordovský a upozorňuje zejména na Hobby Premium Caravan, oceněný letošní evropskou novinářskou cenou,  který je k vidění na stánku společnosti PV Caravan Přerov.

Doprovodný program výstavy je podobný jako v loňském roce. Uprostřed pavilonu P je vytvořeno menší přednáškové zázemí, nepřetržitě po celou dobu konání výstavy bude probíhat i poradna pro začínající i zkušené karavanisty  pana Zatloukala z Caravan klubu Frýdek Místek. „Máme naplánované přednášky na téma legislativa, pojištění, údržba systému pitné vody, caravaning v zimě, styl jízdy v zimě a mnohé další, většinou technické věci,“ dodává Jan Bordovský.

Sobotním lákadlem, kdy se podobně jako v ostatních pavilonech očekává největší zájem návštěvníků, může být například simulátor jízdy s obytným autem na počítači, který si mohou vyzkoušet jak dospělí, tak děti, a který je poprvé k vidění v České republice. Pro rodiče s menšími dětmi je přímo v pavilonu P zřízen dětský koutek, kde bude v sobotu zajištěno i hlídání dětí, takže rodiče si budou moci v klidu výstavu projít a dozvědět se detaily o vystavených vozech přímo od těch nejpovolanějších.

Caravaning Brno 2011

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště