Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Hobby Premium je magnetem

 

Jedničkou v expozici společnosti PV Caravan v pavilonu P jsou dva modely karavanů z řady Hobby Premium. „Vystavujeme je poprvé  v letošním roce,“ říká majitel firmy Vladimír Pospíšil s tím, že  novinka se návštěvníkům líbí a je na letošní výstavě magnetem.

Karavany Hobby Premium poutají pozornost především svým moderním designem a nadčasovou konstrukcí, která je výrazně odlišná od většiny stávajících vystavených modelů. Na první pohled připomíná vzhled karavanů spíše moderní lokomotivu či nejmodernější autobus. Design interiéru sází na kombinaci světlého a tmavého dřeva, LED osvětlení dodává interiéru příjemnou atmosféru a nechybí exkluzivní vybavení, ke kterému neodmyslitelně patří i skladná lednička či kaskádová vodovodní baterie v promyšleně řešené koupelně. „Řada Hobby Premium zahrnuje celkem devět modelů, které se odlišují velikostí obytného přívěsu, od 460 cm obytné délky po 720 cm obytné délky,“ doplňuje informace Vladimír Pospíšil.

Karavany Hobby Premium patří k nejvýraznějším novinkám, které je možné na letošní výstavě Caravaning Brno vidět. Největší zájem se očekává zítra, kdy je sobota tradičně návštěvnicky nejsilnějším dnem.

Caravaning Brno 2011

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště