Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

boat Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní výstava lodí a vodních sportů

Autogramiády

.

Čtvrtek, 10.11.2011

Pavilon V – stánek č. 020 (SILVINI)
15.30 – 16.00 hod
Filip Eberl - 3. místo na letošním MČR XCO kategorie ELITE


Pátek, 11.11.2011

Pavilon B – EASY SPORT PARK
15.00 – 16.00 hod
Hokejisté HC Kometa Brno

Pavilon F – stánek č. 009 (Specialized)
11.00 – 11.20 hod
Roman Kreuziger – juniorský MS v cyklistice (2004)
František Raboň – ME do 23 let (2005) MČR do 23 let (2002, 2004, 2008)
12.00 – 12.20 hod
Jaroslav Kulhavý – aktuální MS, ME a vítěz SP v cyklistice (cross country)
Michal Prokop – aktuální MS v cyklistice (four cross)
14.00 – 14.20 hod
Roman Kreuziger – juniorský MS v cyklistice (2004)
František Raboň – ME do 23 let (2005) MČR do 23 let (2002, 2004, 2008)
14.20 – 14.40 hod
Jaroslav Kulhavý – aktuální MS, ME a vítěz SP v cyklistice (cross country)
Michal Prokop – aktuální MS v cyklistice (four cross)
15.00 – 15.20 hod
Jan Škarnitzl – aktuální MČR v cyklistice (cross country)
16.00 – 16.20 hod
Jaroslav Kulhavý – aktuální MS, ME a vítěz SP v cyklistice (cross country)
Michal Prokop – aktuální MS v cyklistice (four cross)

Pavilon F – stánek č. 084 (Kolokrám)
11.30 – 12.30 hod
Maurizio Fondriest (ITA) – MS v cyklistice (1988), 2x vítěz SP (1991 a 1993)
16.00 – 17.00 hod
Roman Kreuziger – juniorský MS v cyklistice (2004), jezdec stáje Astana

Pavilon V – stánek č. 020 (SILVINI)
15.30 – 16.00 hod
Tomáš Paprstka - sportovec roku - nejlepší junior ČR roku 2010, juniorský MS v cyklokrosu (2010)

Pavilon V – stánek č. 042 (MOIRA)
13.00 – 14.00 hod
Jiří Ježek – 5x MS v cyklistice, 6x zlatá medaile z Paralympijských her


Sobota 12. 11. 2011

Pavilon A1 – stánek č. 048 (Infogold)
11.00 – 14.00 hod
Jiří Daler – zlatý medailista z OH 1964 (Tokyo)
Iva Zajíčková – vicemistryně světa v dráhové cyklistice, MS v jízdě na historických kolech
Ivan Křivánek – 4x MS v jízdě na historických kolech

Pavilon B – EASY SPORT PARK
11.00-14.00 hod
Autogramiády a exhibice sportovních hvězd JMK
Společná exhibice sportovních hvězd Jihomoravského kraje na badmintonovém kurtu:

  • Karel Abraham (motosport)
  • Lukáš Konečný (box)
  • Ivana Večeřová (basketbal)
  • Iveta Vacenovská (stolní tenis)
  • Lukáš Krpálek (judo)
  • Mirka Knapková (veslování)
  • David Kostelecký (sportovní střelba)
  • Jiří Hrdlička + Radim Hasoň (kolová)
  • Martina Štěpánková (krasojízda)
  • Filip Ospalý (triatlonista)
  • Jakub Tomeček (sportovní střelba)
  • Jana Šikulová (sportovní gymnastika)
  • Kristýna Pálešová (sportovní gymnastika)

15.30-16.00 hod
Autogramiáda reprezentantů ČR v kolové
16.00-16.30 hod
Autogramiáda cyklistů DUKLA Brno
16.30-17.00 hod
EKOL BRNO, autogramiáda triatlonistů
17.00-18.00 hod
Autogramiáda studentů sportovního gymnázia Ludvíka Daňka v Brně a mládežnických sportovních nadějí JMK

Pavilon F – stánek č. 001 (NUTREND D.S.)
11.00 – 12.00 hod
Denisa Rosolová – halová ME v běhu na 400 m (2011)
Jaroslav Kulhavý – MS, ME a vítěz SP v cyklistice (2011)
Jiří Ježek – 5x MS v cyklistice, 6x zlatá medaile z OH
Petr Vabroušek – velmi úspěšný triatlet, několikanásobný MČR, vítěz SP 2006

Pavilon F – stánek č. 002 (SÝKORA sportswear)
15.00 – 16.00 hod
Jiří Ježek – 5x MS v cyklistice, 6x zlatá medaile z OH

Pavilon F – stánek č. 009 (Specialized)
11.00 – 11.20 hod
Kristián Hynek – celkově 2. místo v seriálu Kolo pro život
Jan Kubíček – 9. místo v extrémním závodu X-Terra
Pavel Boudný – aktuální MČR v cyklistice (maratón), vítěz seriálu Kolo pro život
11.30 – 12.00 hod
Roman Kreuziger – juniorský MS v cyklistice (2004)
12.00 – 12.20 hod
Jaroslav Kulhavý – aktuální MS, ME a vítěz SP v cyklistice (cross country)
Michal Prokop – aktuální MS v cyklistice (four cross)
14.00 – 14.20 hod
Kristián Hynek – celkově 2. místo v seriálu Kolo pro život
Jan Kubíček – letošní 9. místo v extrémním závodu X-Terra
Pavel Boudný – aktuální MČR v cyklistice (maratón), vítěz seriálu Kolo pro život
15.00 – 15.20 hod
Michal Prokop – aktuální MS v cyklistice (four cross)
17.00 – 17.20 hod
Kristián Hynek – celkově 2. místo v seriálu Kolo pro život
Jan Kubíček – 9. místo v extrémním závodu X-Terra
Pavel Boudný – aktuální MČR v cyklistice (maratón), vítěz seriálu Kolo pro život

Pavilon F – stánek č. 010 (e-totem.cz)
14.00 – 15.00 hod
Pavel Nový – populární herec

Pavilon F – stánek č. 017 (KASTAR)
14.00 – 14.30 hod
Tomáš Slavík – MS ve 4X 2010, letošní vítěz EP a ČP ve 4X
Romana Labounková – ME ve 4X a 3. místo na MS ve 4X
Tomáš Bábek a Denis Špička – dráhoví reprezentanti, sprinteři

Pavilon F – stánek č. 084 (Kolokrám)
11.00 – 12.00 hod
Jiří Novák – MČR MXO (2008)
16.00 – 17.00 hod
Jörg Ludewig (GER) – bývalý jezdec teamu T-Mobile, Domina Vacanze, několikanásobný účastní TdF

Pavilon F – stánek č. 111 (CYKLOKNIHY)
9.00 – 10.00 hod
Lucie Kovaříková a Michal Jon – cyklocestovatelé a autoři knih
10.00 – 11.00 hod
Jan Vlasák – cyklocestovatel a autor knih
11.00 – 12.00 hod
Markéta Hroudová a Luděk Zigáček – cyklocestovatelé a autoři knih

Pavilon V– stánek č. 057 (Cyklo Švec)
13.00 – 14.00 hod
Jakub Říha
Kamil Tatarkovič

Pavilon V– stánek č. 050 (PELL'S)
14.30 – 15.30 hod
Romana Labounková – ME ve 4X a 3. místo na MS ve 4X

Pavilon V– stánek č. 093 (Guewer CZ)
15.00 – 16.00 hod
Martin Dejdar – populární herec

Pavilon Z– stánek č. 064 (IFP Publishing & Engineering)
15.00 – 16.00 hod
Jaroslav Foršt – spisovatel a autor knihy „La Grace pluje!“
Josef Dvorský – majitel a kapitán lodi „La Grace“


Neděle 13. 11. 2011

Pavilon F– stánek č. 016 (Derby Cycle - FOCUS)
10.30 – 11.30 hod
Zdeněk Mlynář – juniorský MS (1995), několikanásobný celkový vítěz ČP v cyklokrosu
Tomáš Konečný – MČR (1999), účastník TdF a Vuelty (vítězství v 16. etapě v roce 2001)

Pavilon V– TJ Favorit Brno
11:00-12:00
Daniel Turek – dvojnásobný mistr ČR v časovce, vítěz mnoha etapových závodů, 14. místo ME v časovce, 28.místo MS v časovce v kategorii juniorů

Pavilon F– stánek č. 079 (BV Import)
12.30 – 13.30 hod
Zdeněk Mlynář – juniorský MS (1995), několikanásobný celkový vítěz ČP v cyklokrosu

Pavilon V– stánek č. 050 (PELL'S)
14.30 – 15.30 hod
Romana Labounková – ME ve 4X a 3. místo na MS ve 4X

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště