Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno

Mezinárodní cyklistický veletrh

Přehlídky cyklistického oblečení se účastní tyto firmy:


AXON / dodavatel AXONSPORT
www.axonsport.cz
Umístění: Pavilon V / 24

DEXTER / dodavatel ATLETICO s.r.o.
www.dexter.cz

www.atletico.cz

Cyklistické oblečení značky DEXTER dodává na tuzemský trh firma ATLETICO již 3roky. Do nové sezóny odstartuje tato značka především s novým logem DEXTER a z kompletně přepracovanou kolekcí cyklistického oblečení, které budou dominovat především kolekce NATIONAL reprezentující národní symboly a kolekce IMAGE, která designově vychází z nově navrženého loga DEXTER. Veškeré oblečení a doplňky jsou vyráběny z velmi kvalitních, funkční a prověřených materiálů. Technologie výroby a zpracování odpovídá nejnovějším módním trendům. Svými výrobky se chceme zaměřit a oslovit nejen závodníky, ale širokou cyklistickou veřejnost.
Umístění: Pavilon F / 06

KALAS / dodavatel, výrobce KALAS Sportswear, s.r.o.
www.kalas.cz

KALAS Sportswear je přední český výrobce sportovního oblečení převážně pro cyklistiku a jiné sporty - běh na lyžích, biatlon, orientační běh, in-line bruslení, triatlon, basketbal, lední hokej, fotbal a další sporty. Cílem značky KALAS je maximálně kvalitní sportovní oblečení, které sportovcům pomůže dosáhnout co nejlepších výsledků a které přinese pohodlí při sportování.
Umístění: Pavilon V / 79

MOIRA / dodavatel MOIRA CZ, a.s.
www.moira.cz
Moira je český výrobce funkčního prádla a ošacení, který celou svoji produkci vyrábí v České republice. Moira je oděvní systém, který vzájemnou kombinací modelových řad dokáže poskytnou tepelný komfort pro tělesnou aktivitu v každém počasí. Moira stále vyvíjí nové druhy materiálů, které pomáhají posunout hranici vašich možností.
Umístění: Pavilon V / 42

SPECIALIZED / dodavatel Specialized Eastern Europe s.r.o.
www.specialized.com
Umístění: Pavilon F / 09

SÝKORA sportswear / dodavatel, výrobce SÝKORA sportswear s.r.o.
www.cyklodresy.cz
Společnost SÝKORA sportswear s.r.o. se zabývá výrobou převážně cyklistického oblečení v grafickém designu podle podkladů a přání zákazníka, okrajově pak oděvy na fitness a volný čas. S více než 20letou tradicí a zkušenostmi se výrobou cyklistického oblečení zařadila mezi přední české výrobce. Firmu vyhledávají i zákazníci z okolních států Slovenska, Rakouska a Německa. Předností společnosti je výroba i malých zakázek od jednoho kusu od výrobku a osobní individuální přístup k zákazníkům. V nové kolekci oblečení, kterou si můžete blíže prohlédnout ve stánku v pavilonu F, je kladen důraz na trendové kombinace materiálů a barev, jsou použity detaily v podobě reflexních prvků, které jsou velice efektní a v silničním provozu nepostradatelné.
Umístění: Pavilon F / 02

 


Fotogalerie - Bike Brno

Partneři veletrhu

 

Současně také

SPORT Life
7. - 10.11.2013

Caravaning Brno
7. - 10.11.2013

Dance Life Expo
8. - 10.11.2013

GAUDEAMUS
5. - 8. 11. 2013

Video - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště