Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno

Mezinárodní cyklistický veletrh

Což takhle na kole po rozhlednách

 

S příchodem cyklistické sezóny přijde vhod kniha 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska, kterou v květnu vydalo vydavatelství CYKLOKNIHY. Kniha se jistě stane inspirativním rádcem při plánování výletů a užitečným průvodcem na cestách. Všechny rozhledny autor osobně navštívil, přístupové trasy v nakreslených mapkách projel na kole a ověřil. Mimo jiné najdete v knize i věž v areálu Brněnského výstaviště.

Po předchozích třech úspěšných vydáních RÁJEM ROZHLEDNOVÝM je čtvrté vydání kreslených rozhleden zcela inovované. Změnil se název, zvětšil se formát a přibylo dalších 33 nově postavených rozhleden. Důvody jsou zřejmé: ještě více vyniknou skvělé kresby, jejichž počet se navýšil na magických 333, zpřehlední se mapky a díky novému názvu se zájemcům nebude plést, které vydání už mají.

Opět nechybí vložená velká mapa VŠECH rozhleden České republiky s přehlednou tabulkou, obsahující již tři tisíce údajů: název rozhledny (vč. druhého názvu), kraj, okres, rok vzniku, typ rozhledny, nadmořskou výšku, výšku rozhledny, GPS souřadnice.

Mohlo by vás zajímat

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Současně také

SPORT Life
7. - 10.11.2013

Caravaning Brno
7. - 10.11.2013

Dance Life Expo
8. - 10.11.2013

GAUDEAMUS
5. - 8. 11. 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště