Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní cyklistický veletrh

Výstaviště v pohybu - Předběžná závěrečná

7.10.2012

Čtyřdenní sportovní, taneční a pohybová show zaplnila devět pavilonů a téměř celé výstaviště. Nabídka potřeb pro sport a aktivní trávení volného času spolu s desítkami atraktivních doprovodných akcí přilákala více než 40 tisíc návštěvníků z 21 zemí, což je srovnatelné s posledním ročníkem.

Výstaviště v pohybu - Předběžná závěrečná

Pomozte najít ukradené kolo

7.10.2012

UKRADENÉ KOLO S MOTOREM BIONX - na veletrhu Bike Brno bylo v sobotu 6.10. zhruba kolem 15:00 z testovacího stánku ukradeno kolo.

Pomozte najít ukradené kolo

ATEX: Největší novinkou u cyklistických dresů jsou neonové barvy

7.10.2012

Každý cyklista by měl být na silnici dobře vidět a pomáhá mu v tom čím dál častěji výběr oblečení. Brněnská společnost ATEX podpořila bezpečnost cyklistů na silnici neonovými barvami kalhot a dresů, které vyrábí z velice jemného úpletu. Za komplet ATEX Neon získala ocenění BIKE BRNO PRESTIGE.

ATEX: Největší novinkou u cyklistických dresů jsou neonové barvy

PELL´S, Specialized, Schindler: Krátce o novinkách v cyklistických pavilonech

7.10.2012

Silniční kolo R7 AERO Sram Red výrobce a vystavovatele společnosti PELL´S, horské kolo S-WORKS ROUBAIX SL4 od společnosti Specialized a horské kolo GHOST CAGUA 6591 E:I, které v Brně vystavuje společnost Schindler, patří rozhodně k těm výrobkům, jenž zaujaly na letošním veletrhu BIKE BRNO.

Cyklomapy v mobilu

7.10.2012

Cyklomapy, turistické mapy či průvodci - to je ambiciózní cíl společného projektu společností FREYTAG-BERNDT a SHOCART. První krok už obě firmy udělaly, když představily aplikaci PHONEMAPS, určenou jak pro iPhony, tak pro mobily Android.

VIP host festivalu Cyklocestování: Muž, který ujel na kole 450 000 km

6.10.2012

Německý cestovatel a spisovatel Tilmann Waldthaler, jehož celoživotní láskou se stala jízda na kole, je ve světě cyklistiky známou osobností. Za více než 30 let ujel kolem 450 000 km a navštívil více než 120 zemí. Přestože letošní sedmdesátník žije v současné době v Austrálii, v Brně dnes promítal a dvě hodiny komentoval fotografie ze svých cest i soukromí.

Cestovatelé se zastavili v Brně

6.10.2012

Sportovní veletrhy se staly vyhlášeným dostaveníčkem světoběžníků, dobrodruhů, cyklocestovatelů a milovníků adrenalinu, kteří se o své netradiční zážitky chtějí podělit s ostatními. Třídenní cestovatelský festival KOLEM SVĚTA začal už v pátek v Kongresovém centru, víkendový festival CYKLOCESTOVÁNÍ odstartoval v sobotu v pavilonu A3.

Jiří Ježek: Mám kolem sebe úžasné lidi, pro které mne baví vítězit

6.10.2012

Cyklista Jiří Ježek se čtyřikrát zúčastnil paralympijských her. Ze Sydney, Athén, Pekingu a Londýna si přivezl jedenáct medailí, z toho šest zlatých. V Londýně zlatě zazářil v časovce, stříbrnou medaili vybojoval ve stíhacím závodě na čtyři kilometry.

Jiří Ježek: Mám kolem sebe úžasné lidi, pro které mne baví vítězit

Jaroslav Kulhavý: Olympijský rok je vždycky výjimečný

6.10.2012

Olympijský vítěz z Londýna v jízdě na horských kolech Jaroslav Kulhavý přijel potěšit fanoušky mezinárodního cyklistického veletrhu BIKE BRNO. Včera besedoval na pódiu v pavilonu F, dnes ho tamtéž čeká vystoupení s dalšími zlatými olympioniky Dalerem a Ježkem, odpoledne v 16 hodin šlápne do pedálů v rámci Cofidis silničního kritéria, odpoledních cyklistických závodů ve veletržním areálu.

Jaroslav Kulhavý:  Olympijský rok je vždycky výjimečný

Vyrobte si vlastní energii!

6.10.2012

Návštěvníci veletrhu Bike Brno si mohou na kole vyšlapat energii potřebnou k rozsvícení žárovky a umixování ovocného nápoje. O obnovitelnosti zdrojů energie se na vlastní kůži přesvědčí v ekologickém „Cyklo fresh baru“.

Vyrobte si vlastní energii!
1 2 3 4

Mohlo by vás zajímat

Bike Brno 2012

Partneři veletrhu

 

Fotogalerie - Bike Brno

Video - Bike Brno

Současně také

SPORT Life
7. - 10.11.2013

Caravaning Brno
7. - 10.11.2013

Dance Life Expo
8. - 10.11.2013

GAUDEAMUS
5. - 8. 11. 2013

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště