Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní cyklistický veletrh

Speedweaponry.cz: Vítězné stroje Tour de France 2011, Compex Wireless, PowerTap G3 a další novinky

Firma speedweaponry.cz, výhradní partner značky BMC pro Českou a Slovenskou republiku, připravila pro návštěvníky veletrhu Bike Brno opravdovou lahůdku. Na svém stánku totiž představí oba stroje Cadela Evanse, vítěze letošní Tour de France. Vedle BMC SLR01 yellow, tedy přesné repliky Evansova kola s elektronickou sadou Shimano Dura-Ace/Di2, s vlastnoručním podpisem vítěze na horní rámové trubce, bude k vidění i časovkářský model BMC TM01. Ten měl na letošní Tour svoji premiéru a v současné době je nejrychlejším časovkářským a triatlonovým speciálem na světě.To však není jediný trumf v rukávu boleslavské firmy. Představena bude kolekce kol BMC 2012, v níž nechybí ani devětadvacítkový bike BMC TE29, čerstvě pokřtěný maratonským duem Horák-Vokrouhlík na etapovém závodě Brasil Ride, odkud si borci týmu BMC Savo Racing vezou etapové vítězství a celkovou bronzovou příčku.

Více info na stránkách výrobce:
http://www.bmc-racing.com/us-en/bikes/2012/mountainbike/model/teamelite%20/te29/te29_slx.html

Dalšími zbraněmi na stánku speedweaponry.cz budou značky CycleOps, Compex, PowerBreathe a Zipp.

Švýcarský Compex je již 25 let synonymem pro svalovou elektrostimulaci a stal se nepostradatelným pomocníkem špičkových sportovců na celém světě. Díky speedweaponry.cz budou moci návštěvníci otestovat novinku Compex Wireless, tedy unikátní bezdrátovou verzi svalového stimulátoru, jež měla nedávno světovou premiéru. Přístroj má barevný LCD display, více než 50 (!) programů a možnost internetové interakce při sledování osobního cíle (např. příprava na maraton, úleva od bolesti zad). Masážní přístroj Compex Wireless rozvíjí dál technologii svalové inteligence, aplikovanou již u starších modelů, takže nyní má každý ze čtyř bezdrátových modulů připojených na elektrody svůj vlastní MI-sensor a bere tak v potaz specifické vlastnosti každého z připojených svalů.

Digitální přístroj pro trénink dýchacího svalstva PowerBreathe je dalším unikátním produktem v portfoliu speedweaponry.cz. Návštěvníci budou moci prověřit své plíce v soutěži "PowerBreathe K7".

Novinku přestaví i americký CycleOps, výrobce náb se zabudovaným měřičem výkonu. PowerTap G3 je profesionálním měřičem výkonu pro tréninkové i závodní použití. Náboj je profilově menší, ale především lehčí než jeho předchůdce SL+, váží pouhých 325 gramů. Bezdrátový přenos signálu komunikačním protokolem ANT+ umožňuje použití nejen cyklopočítačů CycleOps, ale např. i navigací Garmin. Software PowerAgent, který je zdarma ke stažení, umožní detailní analýzu všech dat.

K vidění bude též kompletní kolekce zapletených kol Zipp Firecrest. Model 303 Firecrest po loňském vítězství v závodech Paříž-Roubaix a Flandrách triumf zopakoval v nejtěžší a nejdelší z jarních klasik, belgických Flandrech. I přes špičkovou odolnost váží set pouhých 1 152 gramů (510g přední, 642g zadní kolo + 120g rychloupínáky).

Více informací o všech uvedených produktech najdete na stránkách speedweaponry.cz:
www.s1w.cz
Těšíme se na vás!

Fotogalerie - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště