Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bike Brno
10.-13.11. 2011

Mezinárodní cyklistický veletrh

Mladá česká značka Yedoo poodhalí nový model koloběžky na veletrhu Bike Brno

Mezi známými značkami, které se budou prezentovat na letošním největším středoevropském cyklistickém veletrhu Bike Brno, nebude chybět ani mladá česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo. Produkty Yedoo, známé dnes již ve 22 zemí světa si své příznivce získaly originálním designem, vysokou kvalitou a příznivou cenou.

Obchodníci i vyznavači aktivního trávení volného času si všechny modely nabízené pod značkou Yedoo budou moci prohlédnout na veletrhu na dvou místech. Ve venkovním stánku mezi halami V a A1 bude umístěné testovací centrum a půjčovna. Ve vnitřním atraktivně řešeném stánku s velkoplošnou TV se přímo od zkušeného týmu Yedoo dozvíte vše o produktových řadách Yedoo, doplňcích Yedoo a marketingové podpoře značky pro prodejce. Stánek má číslo 75 a najdete jej v hale V.

Dan Pilát, šéf značky Yedoo a ředitel společnosti Intrea Piko s. r. o, zabývající se dovozem a prodejem sportovních potřeb pro volný čas k letošní nabídce Yedoo říká: „Ukázalo se, že vyrábět naše koloběžky, odrážedla a dětská kola ve více produktových řadách – Yedoo Superior, Yedoo Basic a Yedoo Čtyřlístek – je užitečné nejen pro koncové zákazníky, ale i pro obchodníky. Ti, kteří s koloběžkami a odrážedly mají své zkušenosti, dávají přednost řadě Yedoo Superior s kvalitními komponenty. Bezúdržbové koloběžky Yedoo One 01 a odrážedla Yedoo Fifty 50 z řady Basic ocení například ve školách či školkách.“

Stejně jako letos, i v příštím roce se příznivci koloběhu mají na co těšit: Yedoo na veletrhu poodhalí řadu Yedoo Innovation 2012, které bude vévodit koloběžka 28/20 s 28palcovým předním kolem a 20palcovým zadním kolem. Její jízdní vlastnosti podle vedoucího konstruktéra Yedoo Jakuba Bostla předčí veškeré očekávání a nadmíru naplní představy o jízdním komfortu těchto dvoustopých vozidel. 

Návštěvníky zcela jistě zaujme i originální design řady Yedoo doplňků jako jsou láhve, přilby, tachometry, dětské sedačky, trička  či samolepky. Mezi novými doplňky Yedoo budou na brněnském veletrhu k dostání i dlouho očekávané blatníky Yedoo, vyrobené z pružného a probarveného plastu, odolného proti mechanickému poškození.

Ucelenou nabídku Yedoo prezentují tři katalogy – Yedoo Product Catalogu 2012 a Yedoo Supplement 2012 a Yedoo Licence Čtyřlístek, které budou návštěvníkům volně k dispozici. Zkušení odborníci z Yedoo týmu budou po celou dobu veletrhu od 10. do 13. listopadu připraveni zájemcům zodpovědět jejich veškeré dotazy.

Mnohé příznivce sportu a nových aktivit může návštěva stánku Yedoo inspirovat k nákupu vánočních dárků. Pro chlapy tu najdou kooběžku Yedoo Mezeq Disc Brake, pro ženy a dívky Yedoo Mezeq V brake nebo koloběžku do města Yedoo City, pro teeanagery „nezničitelný“ Yedoo Ox a pro děti Yedoo Wzoom nebo Yedoo Tidit. Pro předškoláky Yedoo Mau nebo odrážedlo Too Too. Veškeré produkty Yedoo a budou na veletrhu k objednání a některé i ke koupi za zvýhodněných podmínek jako jsou prodloužená 60 měsíční záruční lhůta a pozáruční servis zdarma.

Fotogalerie - Bike Brno

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště