Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON BRNO
4.-9.6.2011

Mezinárodní veletrh osobních automobilů (3. června - tiskový a odborný den)

VOLKSWAGEN

<h2>VOLKSWAGEN </h2>

Co chystají do Brna...

1. Co zajímavého představil Volkswagen na letošním autosalonu v Ženevě?
Na letošním autosalonu v Ženevě představil Volkswagen inovovaný model Tiguan. Tento menší bratr modelu Touareg přichází s mnoha novými asistenčními systémy, aktuálním designem ve stylu DNA značky Volkswagen a samozřejmě s optimalizovanými ještě úspornějšími motory. Další novinkou je Golf Cabriolet, klasika s plátěnou střechou, která se díky elektrickému pohonu složí za devět vteřin. Nový kabriolet nabízí všechny klady klasického Golfu, včetně kvalitního interiéru, úsporných motorů a komfortu až pro čtyři cestující. Další novinkou byl zbrusu nový koncept s názvem Bulli, který koncepčně navazuje na první Transporter T1. Volkswagen Užitkové vozy v Ženevě představil Multivan BlueMotion, nejúspornější Multivan všech dob.

2. Jaké novinky mohou  očekávat domácí zákazníci v průběhu roku 2011 u prodejců? 
V průběhu roku se u českých prodejců objeví nový Tiguan, nový Golf Cabriolet, ale také kabriolet Eos, jehož první exempláře už jsou u našich prodejců a který již lze objednávat. Novinky divize užitkových vozů jsou pro letošek také jasné – v první polovině roku se vše bude točit okolo nového modelu Amarok, ve druhé polovině roku pak okolo nového Crafteru. 

3. Jaké novinky chystá Volkswagen na červnový brněnský Autosalon?
Na brněnský autosalon si divize osobních vozů Volkswagen připravila nejsportovnější modely Golf R a Scirocco R, dále pak zbrusu nový sedan Jetta, rodinná MPV Touran a Sharan, dlouhodobě nejoblíbenější dováženou manažerskou limuzínu Passat s funkcí Easy Open pro bezdotykové otevírání kufru, kabriolet Eos, či Touareg R line s exkluzivním vzhledem exteriéru i interiéru. Volkswagen Užitkové vozy letos v Brně ukáže exkluzivní model Multivan Edition, či populární obytný model pro volný čas a cestování California.

Import VOLKSWAGEN Group s.r.o.
Janáková Dana

Více informací: www.volkswagen.cz  www.ivg.cz

 

Fotogalerie - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště