Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON BRNO
4.-9.6.2011

Mezinárodní veletrh osobních automobilů (3. června - tiskový a odborný den)

OPEL

<h2>OPEL </h2>

Co chystají do Brna...

Na stánku značky Opel jsme během ženevského autosalonu vyzpovídali PR managera pro Českou a Slovenskou republiku Martina Hejrala.

A na co se můžeme letos těšit? Z novinek to bude již během března inovovaný malý model Corsa. V dubnu jej následuje modernizované SUV Opel Antara. Pod kapotou tohoto sportovně-užitkového auta se udála hotová revoluce. Podle zástupce Oplu pana Hejrala, motoristy překvapeni tichý chod nového turbodieslu 2.2 l o výkonu 163 nebo 183 koní. „V kabině není téměř slyšet, dodal.“ Do Ženevy přivezla německá značka také koncept Zafira. Nástupce úspěšného rodinného velkoprostorového vozu, by se mohl ukázat v produkční verzi během podzimního autosalonu ve Frankfurtu.

Ještě letos začne prodej dalšího exponátu, kterým je plně elektrická Ampera. V tomto případě automobil využívá pro dobíjení akumulátorů malý palubní spalovací motor o objemu 1.4 l. Po ujetí cca 60 kilometrů, dodává bateriím potřebnou energii. Z elektrické sítě trvá samotné dobití elektrického zdroje přibližně čtyři hodiny. Prodej elektrombilu Ampera bude zahájen letos na podzim,nejprve na největších evropských trzích v Německu, Francii a Velké Británii. Čeští novináři se s novinkou seznámí pravděpodobně v závěru letošního roku. Prvními fleetovými klienty budou u nás společnosti zabývající se distribucí energií a patrně ocení nízké provozní náklady, na toto opravdu manažerské a referentské vozidlo. Cena modelu Ampera se bude pohybovat na hranici jednoho miliónu korun včetně DPH.

Na všechny zmíněné novinky se můžeme letos těšit do expozice značky Opel na červnovém autosalonu v Brně.

Více informací: http://www.opel.cz/flash.html

 

Fotogalerie - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště