Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON BRNO
4.-9.6.2011

Mezinárodní veletrh osobních automobilů (3. června - tiskový a odborný den)

Finále soutěže „Česko - slovenský autoopravář junior 2011“

<h2>Finále soutěže „Česko - slovenský autoopravář junior 2011“</h2>

Soutěž mladých autoopravářů „Autoopravář junior“ má u nás i na Slovensku více než desetiletou tradici. Jejím cílem je jak propagace řemesel autoopravář, autokarosář a autolakýrník mezi širokou veřejnost, tak spojení zaměstnavatelů se školami a studenty. Důležitá je také motivace žáků vzdělávat se v těchto perspektivních řemeslech. Zúčastnit se mohou studenti středních odborných škol v České a Slovenské republice. Pro mnohé mladé učně je tato soutěž zároveň vstupenkou do nového zaměstnání po ukončení studia a zvyšuje jejich šance na uplatnění se v praxi.

Vedle automechaniků se letos poprvé soutěží i v oborech autokarosář a autolakýrník. Aktuální ročník je jedinečný také v tom, že soutěž vyvrcholí společným česko-slovenským finálem. Toto superfinále „Česko – slovenský autoopravář junior 2011“ se uskuteční na brněnském výstavišti v pavilonu Z ve dnech 6. – 8. června během veletrhu Autosalon Brno 2011. Atraktivním lákadlem na velké česko – slovenské finále bude mj. multifunkční autobus společnosti Molpir, u kterého technologie zabudovaná v sedadlech autobusu bude využita na testy finalistů ve všech třech kategoriích.Expozice finále Česko – slovenský autoopravář junior 2011 bude návštěvníkům Autosalonu k dispozici po celou dobu konání veletrhu Autosalon, od 4. do 9. června. Zde ve speciálně vybudovaném autoservisu budou vykonávány praktické úlohy přímo před očima návštěvníků.

Vyhlašovatelem soutěže pro Slovenskou republiku je Cech predajcov a autoservisov SR, pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu.

Vyhlašovatelem soutěže pro Českou republiku je Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky, pod záštitou Ministerstva školství, mladéže a tělovýchovy.

Pořadatel česko – slovenského kola se každoročně střídá.

Více informací naleznete zde: http://www.cpasr.eu/sk/index.htm

 

Fotogalerie - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště