Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AUTOSALON BRNO
4.-9.6.2011

Mezinárodní veletrh osobních automobilů (3. června - tiskový a odborný den)

Citröen

<h2>Citröen </h2>

Co chystají do Brna...

1. Co zajímavého představil Citroen na letošním autosalonu v Ženevě?
Na letošním Ženevském autosalonu jsme představili v premiéře sériový model Citroën DS4, druhý model prémiové řady DS. Je to model v jedinečném tvaru zvýšeného kupé, nicméně karoserie je 5-ti dveřová, poskytuje tedy praktický komfort a prostor uvnitř vozu i v zavazadlovém prostoru jako srovnatelný hatchback. DS4 je určena zákazníkům, kteří hledají u svého vozu především styl, kvalitu a odlišnost. Bude disponovat také motory, jež u jiného našeho modelu nenajdete, např. benzínovým motorem 1,6 THP vyladěným na 200k výkonu. Dále na našem stánku poutal pozornost vystavený koncept Metropolis, který zaznamenal obrovský úspěch, byl poprvé představen veřejnosti loni v čínské Šanghaji na výstavě Expo 2010. Jedná se o koncept vyjadřující vizi značky v oblasti luxusních vozů. Tento majestátní vůz dosahuje úctyhodné délky 5-ti metrů. Kromě uvedeného se návštěvníkům představily také ve speciální úpravě modely C3 Red block nebo C6 Noir et Blanc. Kromě dalších sériových modelů si návštěvníci mohli například vyzkoušet také 4D simulátor WRC, ve kterém mohli zažít jízdu se Sébastienem Loebem, fronty na tento zážitek se prý stály dlouhé po celou dobu autosalonu.

2. Jaké novinky mohou očekávat domácí zákazníci v průběhu roku 2011 u prodejců?
Letos budeme v České republice uvádět 2 nové modely. V lednu to byl nový Citroën C4 a v červnu by měl přijít právě výše uvedený Citroën DS4.


3. Jaké novinky chystá Citroen na červnový brněnský Autosalon?
Citroën se chystá poprvé českým návštěvníkům předvést Citroën DS4 a elektrický vůz Citroën C-Zero. Plánujeme také přivézt některý z našich posledních konceptů, ještě nejsme schopní v tuto chvíli stoprocentně potvrdit který. Vystavíme celou naši modelovou řadu osobních i užitkových vozů. A samozřejmě zájemcům umožníme i vyzkoušení všech modelů i novinek v rámci testovacích jízd a to včetně elektrického C-Zera, což je naprosto mimořádný zážitek, ke kterému se možná veřejnost v běžném životě ještě neměla šanci vůbec dostat.

CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
Martina Bedrnová
PR manager

Více informací: http://www.citroen.cz/

 

Fotogalerie - Autosalon

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště