Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AGRO-partner na veletrhu Techagro

 

Pro návštěvníky veletrhu Techagro připravila společnost AGRO-partner řadu novinek z oblasti živočišné i rostlinné výroby. Představena bude například nová, vylepšená generace automatického dojícího systému Lely Astronaut A4, která si získává stále větší oblibu mezi majiteli stájí. Seznámit se také můžete s unikátním přihrnovačem objemných krmiv Lely Juno či s jedinečným konceptem svinovacího lisu Lely Welger.

Automatický dojicí systém Lely Astronaut A4
Revoluční koncept zcela přirozeného chovu dojnic s maximem jejich individuální svobody a inteligentní technologií dojení a informatiky. Hlavními prvky koncepce svobody je tzv. pohyb I-flow - dojnice vstupuje a vystupuje do boxu rovně, dále rozměrný dojicí box pro přirozený postoj dojnice při dojení, a zcela svobodný pohyb v prostoru ustájení. Mezi hlavní prvky inteligentní technologie patří čtvrťové dojení a zdravotní monitoring (12 indikátorů zdraví dojnice), unikátní a na trhu nejpřesnější monitoring kvality mléka patentovaným MQC systémem, dále šetrné zacházení s nadojeným mlékem zásluhou nové koncepce čerpadla mléka. Systém řídí inteligentní software T4C s unikátní průběžně aktualizovanou informatikou upozorňující chovatele na problémové dojnice. Hlavní přínosy Lely Astronauta A4: z hlediska dojnice jí umožňuje zcela svobodný život a maximální pohodu; z hlediska chovatele je možné v návaznosti na propracovanou informatiku řešit problémy v raném stadiu jejich vzniku a sledovat individuálně produktivnost a ekonomickou efektivitu produkce mléka. Celkově systém umožňuje významné snížení nákladů na produkci mléka.

Automatický přihrnovač krmiva Lely Juno 100
Na trhu první automatický přihrnovač objemných krmiv se zcela autonomním pohybem. Svoji jízdou po krmném stole účinně přihrnuje v naprogramovaných intervalech objemné krmivo zpět ke krmné zábraně a činí je stále dostupným pro všechny dojnice. Pravidelné a časté přihrnování má pozitivní vliv na příjem sušiny, dojivost, zdraví a hmotnost dojnic.

Lely Welger RPC 425/445 Tornado
Na trhu první - plně variabilní kombinace - svinovacího lisu na kulaté balíky s integrovanou automatickou baličkou. Tornado má variabilní lisovací komoru i baličku, která pracuje plně automaticky. Čas, který balička Tornada potřebuje k zabalení jednoho balíku je velmi krátký a umožňuje maximální využití potenciálního výkonu lisu na kulaté balíky.  Stroj má vysoký výkon, nízké provozní náklady a řadu obslužných vymožeností vlivem plné automatizace procesu balení, výkonný a účinný systém sběru, plnění a slisování pícní hmoty, velmi kompaktní transportní polohu a velmi snadnou údržbu. Přínosem stroje je významné zvýšení produktivity práce a snížení nákladů při sklizni pícnin.

Tyto a další novinky najdete od 31. 3. do 4. 4. 2012 v pavilonu B brněnského výstaviště. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým AGRO-partner, s. r. o.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště