Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GRAND PRIX ANIMAL VETEX - Nominované exponáty

Přehled všech přihlášených exponátů ke stažení:

RescuePig systém
Výrobce: Provimi B.V. P.O. Box  5063, 3008 AB Rotterdam, t +31104239500, www. provimi.nl
Vystavovatel: Proviservis s.r.o., Na Beránce 57/2, Praha 6 160 00, 602 261 64, www.proviservis.cz
Umístění: Pav. A2, st.045
Popis: RescuePig je záchranný systém pomáhající minimalizovat úhyny selat a podporující jejich růst. Rychlý nárůst počtu živě narozených selat na jeden vrh během uplynulých let  si vynutil řešení, co se slabými selaty. Zvláště ve velkých vrzích  se rodí selata  s nízkou porodní váhou a s nízkou energetickou rezervou. RescuePig systém těmto malým a ohroženým selatům nabízí RescueMilk plnohodnotnou  náhradu mléka prasnice.

NEDAP VELOS SELEKČNÍ BOX PRO VÝKRM PRASAT(SORTING SYSTEM)
Výrobce: Nedap Agri, Parallelweg 2p, NL-7141 DC Groenlo
Vystavovatel: BAUER TECHNICS s.r.o., www.bauer-technics.com, www.microclimasystems.com, HEAD OFFICE : KOMENSKEHO 1864, CZ - 390 02 TÁBOR, FACTORY: STADLEC 12, CZ - 391 62 STADLEC, CZECH REPUBLIC, TEL. +420 381 251083,  +420 381 251313, FAX. +420 381 251180, TEL.+FAX.SECRETARY.  +420 381 251313, E-MAIL. SECRETARY : info@b-a.cz
Umístění: Pav. G2 - 16
Popis: Jde o novou technologii selektivního krmení prasat ve výkrmu založené na společném ustájení velkých skupin prasat s odděleným prostorem pro individuální krmení, kde každé prase má přiděleno množství krmiva podle růstové křivky. Výhodou nové technologie je jednodušší management stáda a samozřejmě hlavním důvodem při zavádění bylo snížení investičních nákladů a perfektní přehled o zvířatech. U novinky, určené pro výkrmny prasat, jde oficiálně o elektronický selekční krmný systém (Velos sorting system), vytvářející i ve velice velkých skupinách “sociální” podskupiny, pokrývající individuální potřeby každého prasete. Tím, že systém funguje na bázi individuálního managementu, je výkrm rychlejší, více efektivní a přesnější a tím i lépe využívá na maximum růstový potenciál každého zvířete.
Krmná zóna je pouze v jednom místě stáje, zvíře samo rozhoduje o tom, v kterém okamžiku krmnou zónu navštíví a selekční systém Velos propustí zvíře do odpovídajícího segmentu krmné zóny. Systém registruje hmotnost a aktivitu zvířete při každé návštěvě krmné zóny a na této bázi prase dostává odpovídající typ a množství krmiva. Samozřejmě systém umožňuje i selekci nemocných zvířat a zvířat určených na porážku.
Systém je možné připojit na počítač, ale je možné jej provozovat jako “stand – alone”, respektive je možná kontrola přes smart telefon, PDA, tablet,...
Více na : http://www.bauer-technics.com – YOU TUBE

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště