Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VELETRHŮ TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA 2012

23.5.2012

Návštěvníci letošních agrárních veletrhů měli možnost účastnit se tipovací soutěže a vyhrát jednoosý traktor Goldoni TWIST 6 od firmy CIME nebo Brokovou kozlici Browning CITORI, kterou do soutěže věnovala společnost WALTER TRADING s.r.o.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE PRO NÁVŠTĚVNÍKY VELETRHŮ  TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA, BIOMASA 2012

Předběžná závěrečná zpráva - Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a Biomasa 2012

4.4.2012

Komplex zemědělských a lesnických veletrhů pokračuje v růstovém trendu a letošní ve všech směrech rekordní ročník se stal vůbec největší akcí pořádanou v roce 2012 na brněnském výstavišti. Během prvních čtyř dnů prošlo branami výstaviště 98 tisíc návštěvníků, celková návštěvnost tak o několik tisíc překročí skutečnost minulého ročníku (105 371 návštěvníků) a přesáhne hranici 110 tisíc osob.

Předběžná závěrečná zpráva - Techagro, Animal Vetex, Silva Regina a Biomasa 2012

Kongres varoval před zneužíváním antibiotik

3.4.2012

Antibiotická politika a doporučení lékařům, veterinářům i celé společnosti, jak zacházet s antibiotiky, byly hlavním tématem dnešního druhého dne 5. středoevropského veterinárního kongresu v Brně. „Situace se stále narůstající rezistencí mikrobů vůči antibiotikům se stává kritická.

Kongres varoval před zneužíváním antibiotik

Podpora zelené nafty zůstane zachována

3.4.2012

Vyplynulo to z prohlášení zástupců politických stran, kteří se na veletrhu TECHAGRO sešli se zemědělci a prezentovali jim své názory na podporu zemědělství a rozvoje venkova. Diskusní setkání, na kterém vystoupili zástupci sedmi politických stran, uspořádala Agrární komora ČR.

V PAVILONU Z SE BUDE DRAŽIT DŘEVĚNÁ SOCHA!

3.4.2012

Zveme všechny návštěvníky do pavilonu Z, kde v úterý 3. dubna od 15.30 proběhne slavnostní vyhlášení soutěže žáků středních odborných škol v hodu sekerou.

Lotyši se zajímají o zkušenosti jihomoravských zemědělců

3.4.2012

Početná skupina 33 zástupců zemědělských podniků z různých oblastí Lotyšska pobývá v těchto dnech na jižní Moravě. Pondělí využila k návštěvě veletrhů na brněnském výstavišti, další dva dny tráví návštěvami jihomoravských zemědělců. „Je pro nás přínosem promluvit si s lidmi, kteří pracují ve stejném oboru a mají k němu co říct,“ říká Andrejs Savdons, ředitel společnosti Elagro.

Lotyši se zajímají o zkušenosti jihomoravských zemědělců

5. středoevropský veterinární kongres začal za přítomnosti ministra zemědělství

2.4.2012

Dnes odpoledne byl zahájen v Kongresovém centru v areálu brněnského výstaviště dvoudenní Středoevropský veterinární kongres. Koná se pod záštitou Veterinární a farmaceutické univerzity Brno, Komory veterinárních lékařů ČR a SR a státních veterinárních správ České republiky a Slovenska.

5. středoevropský veterinární kongres začal za přítomnosti ministra zemědělství

Bělorusko má zájem o výměnu studentů i pedagogů

2.4.2012

Devítičlenná oficiální delegace z Běloruska v má v těchto dnech na veletrzích v Brně bohatý program. „Hlavním cílem naší návštěvy je rozvoj normálních, partnerských vztahů mezi Běloruskem a Českou republikou v oblasti zemědělství. Velký důraz klademe také na vzdělávání mladých lidí, proto je tu s námi i rektor běloruské státní zemědělské akademie a další dva zástupci z oblasti zemědělského školství,“ říká vedoucí delegace Anatolij Bulynja z běloruského ministerstva zemědělství.

Na výstavišti byly oceněny nejlepší domácí medoviny.

1.4.2012

O tom, že zájem o včelařství může mít mnoho podob, se můžete přesvědčit v těchto dnech v pavilonu E brněnského výstaviště. Až do 4. dubna zde probíhá 4. Včelařská výstava, která je koncipována jako doprovodný program aktuálně probíhajících veletrhů. Podle informací Českého svazu včelařů se jedná o největší včelařskou výstavu u nás v tomto roce.

Na výstavišti byly oceněny nejlepší domácí medoviny.

V myslivecké restauraci se budou rozdávat kozlí bobky!

1.4.2012

Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do mysliveckého pavilonu „Z“ v průběhu veletrhu SILVA REGINA. V myslivecké restauraci při expozici Českomoravské myslivecké jednoty věnují jako dárek ke konzumaci nad hodnotu 130,- Kč návštěvníkům speciální ekologické podpalovače s názvem „Kozlí bobky“.

V myslivecké restauraci se budou rozdávat kozlí bobky!
1 2 3 4

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště